RSS Trojizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 3+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Three-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na prodej Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na prodej Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nalezených
Předchozí 1 Další

Byt 3+1, Jelenecká, prodej, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Prodej, Nitra - Jelenecká - Jelenecká
Prodej Byt 3+1 112 m2 Nitra Detail 256 000,00 EUR (7 712 256,00 Sk)

PRODEJ - Luxusní 3+kk byt s krbem - Nitra, Centrum

Byt 3+1, Prodej, Nitra - Vajanského - Vajanského
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji luxusní 3 + kk v Nitře, lokalita Centrum, Vajanského ulice. Byt se nachází v zrekonstruovaném cihlovém obytném domě na 4. patře. Výměra bytu je 126,8 m2 včetně sklepa a terasy, která má výměru 5 m2. Dispoziční řešení: Vstupní chodba, šatna, ložnice s pracovním koutem, ložnice s balkonem orientovaným do tichého dvora, koupelna s vanou a...
Prodej Byt 3+1 121,8 m2 Nitra Detail 215 000,00 EUR (6 477 090,00 Sk)
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.