RSS Štvorizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 4+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Four-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Byt 4+1, Čajkovského, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 4+1, Pronájem, Nitra - Čajkovského - Čajkovského
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu 4 pokojový byt v Nitře, lokalita Klokočina, Čajkovského ulice. Byt se nachází na 9. patře. Jeho výměra je 100 m2 + balkon. Byt má vstupní předsíň, velký obývací pokoj, kuchyni, šatník, 3 ložnice, koupelnu s vanou, WC. Byt je zařízen nábytkem a domácimi spotřebiči: sporák, trouba, pračka, lednička, TV. V bytě je zaveden internet i...
Pronájem Byt 4+1 100 m2 Nitra Detail 620,00 EUR/měsíc (18 678,12 Sk/měsíc)
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.