RSS Štvorizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 4+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Four-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nalezených
Předchozí 1 Další

Byt 4+1, Akademická, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 4+1, Pronájem, Nitra - Akademická - Akademická
Pronájem Byt 4+1 127,68 m2 Nitra Detail 800,00 EUR/měsíc (24 100,80 Sk/měsíc)

Byt 4+1, Farská, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 4+1, Pronájem, Nitra - Farská - Farská
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu velmi prostorný 4+1 pokojový byt v Nitře, lokalita Centrum. Byt se nachází v 1. patře. Jeho výměra je 132 m2. Dispoziční řešení: Vstupní chodba, kuchyň s jídelnou, spíž, obývací pokoj, 3 samostatné ložnice, 1 další pokoj sloužící jako pracovna, koupelna se sprchou a vanou, samostatné WC. Byt je kompletně zařízený a vybavený všemi...
Pronájem Byt 4+1 132 m2 Nitra Detail 1 000,00 EUR/měsíc (30 126,00 Sk/měsíc)
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.