RSS Štvorizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 4+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Four-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 4-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nalezených
Předchozí 1 Další

Byt 4+1, Južná, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 4+1, Pronájem, Nitra - Južná - Južná
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu 4-pokojový, kompletně zařízený mezonetový byt v novostavbě v Nitře na Jižní ulici. Byt se nachází na 3. patře. V domě není výtah. Obytná plocha bytu je 100 m2 + balkon a 1 vyhrazené parkovací místo v garáži. Dispoziční řešení: Byt je dvoupodlažní - v přízemí má vstupní chodbu, 2 obytné pokoje, obývák spojenou s kuchyní, koupelnu s...
Pronájem Byt 4+1 100 m2 Nitra Detail 900,00 EUR/měsíc (27 113,40 Sk/měsíc)

Byt 4+1, Južná, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 4+1, Pronájem, Nitra - Južná - Južná
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu 4-pokojový zařízený byt v novostavbě v Nitře na Jižní ulici. Byt se nachází na 3. patře. Obytná plocha bytu je 90 m2 plus 2 balkony. Dispoziční řešení: Byt má vstupní chodbu, 3 obytné pokoje, obývák spojen s kuchyní, koupelnu s vanou a WC. Byt se pronajímá kompletně zařízený a vybavený elektrospotřebiči - TV přijímač, lednička s...
Pronájem Byt 4+1 90 m2 Nitra Detail 750,00 EUR/měsíc (22 594,50 Sk/měsíc)
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.