RSS Kancelárie na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Administrative premises na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieProstory pro obchod a služby na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Prostory pro obchod a služby na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

PRONÁJEM - Rezprezentativní kancelářské prostory, 104 m2, Nitra

Kanceláře, administrativní prostory, Pronájem, Nitra - Štúrova - Štúrova
Pronájem Kanceláře, administrativní prostory 104 m2 Nitra Detail 1 036,00 EUR/měsíc (31 210,54 Sk/měsíc)
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.