RSS Stavebný pozemok na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Komerční zóna na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Commercial zone na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. Kommerzielle zone na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Kereskedelmi zóna na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieStavební pozemky na prodej Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Stavební pozemky na prodej Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nalezených
Předchozí 1 Další

Pozemky - komerční, prodej, Nitra, Slovensko

Komerční zóna, Prodej, Nitra
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji průmyslový areál v katastrálním území Ivanka pri Nitre, 10 km od krajského města Nitra. Areál má výměru 120 283 m2. Nacházejí se tam vnitřní areálové cesty, zpevněné plochy a zbytky konstrukcí původních staveb. Z původních staveb zůstala zachovalá oblouková hala. Při vstupu do areálu je zděná budova (1600 m2), sloužící jako vrátnice a...
Prodej Komerční zóna 120 000 m2 Nitra Detail 29,00 EUR/m2

PRODEJ - Prúmyslový pozemek 133000 m2 - 7 km od Jaguar-Landrover

Komerční zóna, Prodej, Nitra
Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj priemyselný pozemok, 7 km od priemyselného parku Nitra-Dražovce a od automobilky Jaguar-Landrover. Pozemok má výmeru ca. 133.000 m2. Je rovinatý a prístupný z dvoch strán. Inžinierske siete: voda-studňa, eletrina, plyn (vysokotlak), kanalizácia. Prístupová cesta asfaltová. Povolená zastavanosť: 90%. Predajná cena nehnuteľnosti je 46...
Prodej Komerční zóna 133 000 m2 Nitra Detail 46,00 EUR/m2
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.