RSS Jednoizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 1+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. One-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 1-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na prodej Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na prodej Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Prodej Byt 1+1, Byt 1+1, Jelenecká, Nitra, Slovensko

Byt 1+1, Prodej, Nitra - Jelenecká - Jelenecká
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji zařízený 1 byt v Nitre, lokalita Zobor, Jelenecká ulice. Byt má výměru 41 m2. Nachází se na 3. patře. V obytném domě není výtah. Dispoziční řešení: vstupní chodba, kuchyň, samostatné WC, koupelna s vanou a jedna velká pokoj, která je posuvnými dveřmi rozdělena na obývací a spací část. Byt je kompletně zařízen a vybaven elektrospotřebiči ...
Prodej Byt 1+1 41 m2 Nitra Detail 103 000,00 EUR
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.