RSS Dvojizbový byt na predaj Hrvatska  AMAXADES s.r.o. Byt 2+1 na prodej Hrvatska  AMAXADES s.r.o. Two-bedroom apartment na sale Hrvatska  AMAXADES s.r.o. 2-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Hrvatska  AMAXADES s.r.o. 2-szob. lakás na eladás Hrvatska  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na prodej Hrvatska najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na prodej Hrvatska. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nalezených
Předchozí 1 Další

CHORVATSKO - Apartmán - možnost rozdělit na dva apartmány - VODICE

Byt 2+1, Prodej, kraj Hrvatska
RB23-2236, Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji apartmán v rušném oblíbeném městě VODICE. Apartmán se nachází ve třetím patře v domě, který je vzdálen pouhých 100 m od pláže. Apartmán má výměru 60,17 m2. Má dva pokoje - jeden slouží jako obývací pokoj spojený s kuchyní, druhý jako prostorná ložnice. Apartmán má dvě koupelny. Jedna je přístupná z chodby a druhá je přístupná...
Prodej Byt 2+1 62 m2 Detail 173 000,00 EUR

CHORVATSKO - Luxusné 2 a 3- izbový apartmán - TRIBUNJ

Byt 2+1, Prodej, kraj Hrvatska
RB23-1899-904, Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji luxusní 2-pokojové a 3-pokojové apartmány v malém městečku Tribunj. Novostavba se šesti apartmány je postavena jen 50 m od moře a nabízím krásné výhledy na moře a ostrov Sovljak, nebo na blízký les. Apartmánový dům je postaven z vysoce kvalitních materiálů a stejně kvalitní materiály byly použity při interiérovém...
Prodej Byt 2+1 60,7 m2 Detail
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.