RSS Dvojizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 2+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Two-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na prodej Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na prodej Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Prodej Byt 2+1, Byt 2+1, Potravinárska, Nitra, Slovensko

Byt 2+1, Prodej, Nitra - Potravinárska - Potravinárska
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeju zařízený 2 + kk v Nitře, lokalita Čermáň, Potravinárská ulice. Byt se nachází v novostavbě bytového domu na 3. patře. Jeho výměra je 47,47 m2 + balkón 6 m2 + pivnica 1,8 m2. K bytu patří jedno vyhrazené parkovací místo. Dispoziční řešení: vstupní chodba, obývák spojený s kuchyní, samostatná ložnice, koupelna se sprchovým koutem. Byt je...
Prodej Byt 2+1 49,27 m2 Nitra Detail 139 900,00 EUR
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.