RSS Dvojizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 2+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Two-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na prodej Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na prodej Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Prodej Byt 2+1, Byt 2+1, P. Benického, Nitra, Slovensko

Byt 2+1, Prodej, Nitra - P. Benického - P. Benického
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji 2 pokojový byt v Nitře, lokalita pod Kalvárií, ulice P. Benického. Byt se nachází ve zrekonstruovaném, velmi dobře udržovaném obytném domě, který je obklopen zelení. Poloha bytového domu nabízí klidné bydlení pro rodiny s dětmi, jednotlivcem i starší lidi. Byt se nachází na 2. podlaží. Celkově má bytový dům 3 podlaží a nachází se v něm 6...
Prodej Byt 2+1 58 m2 Nitra Detail 115 000,00 EUR
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.