RSS Dvojizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 2+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Two-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Pronájem Byt 2+1, Byt 2+1, Nitra, Slovensko

Byt 2+1, Pronájem, Nitra
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu pěkný byt v novostavbě na Pivovarské ulici v Nitře. Byt se nachází v 3. patře. Jeho výměra je 50 m2 + balkon 5m2 + sklep 2 m2. Dispoziční řešení: vstupní chodba, ložnice, obývák spojený s kuchyní, samostatné WC, koupelna s vanou, balkon. Byt je kompletně zařízený novým nábytkem a vybavený elektrospotřebiči. K dispozici je internetové a...
Pronájem Byt 2+1 50 m2 Nitra Detail 650,00 EUR/měsíc
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.