RSS Dvojizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 2+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Two-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 2-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Pronájem Byt 2+1, Byt 2+1, Dolnohorská, Nitra, Slovensko

Byt 2+1, Pronájem, Nitra - Dolnohorská - Dolnohorská
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu luxusní, prostorný 2 + kk v Nitře, lokalita Zobor, Dolnohorská ulice. Byt se nachází v novostavbě bytového domu, na 6. patře. V bytovém domě je výtah. Byt má výměru 66 m2 + balkon ca. 6 m2. Dispoziční řešení: Prostorná vstupní chodba s vestavěnou skříní, ložnice s manželskou postelí a vevstavenou skříní, velká obývák spojený s kuchyní,...
Pronájem Byt 2+1 66 m2 Nitra Detail 850,00 EUR/měsíc
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.