RSS Trojizbový byt na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 3+1 na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Three-bedroom apartment na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-szob. lakás na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na prodej Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na prodej Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nalezených
Předchozí 1 Další

Byt 3+1, Pivovarská, prodej, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Prodej, Nitra - Pivovarská
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji zařízený 3 pokojový byt v Nitre, Pivovarská ulice. Byt se nachází v novostavbě bytového domu v 1. patře. Výměra bytu je 72,47 m2 + dva balkony s výměrou 3,79 m2 každý (celkem 7,58 m2) + sklep 2,28 m2. Celková výměra bytu spolu s balkony a sklepem je 82,33 m2. Součástí prodeje je i vyhrazené venkovní parkovací místo o výměre 13 m2...
Prodej Byt 3+1 95,33 m2 Nitra Detail 233 000,00 EUR

Byt 3+1, Botanická, prodej, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Prodej, Nitra - Botanická
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji 3 pokojový byt v Nitře, lokalita Křenová, vyhledávaný bytový komplex Agria, Botanická ulice. Byt se nachází ve 4. patře ze šesti. Jeho výměra je 69 m2 + menší balkon z ložnice ca. 1,80 m2 a větší balkon z obývacího pokoje ca. 5 m2. K bytu náleží také sklep s výměrou ca. 1,15 m2. Celková plocha bytu spolu s balkony a sklepem je ca. 77 m2...
Prodej Byt 3+1 77 m2 Nitra Detail
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.