RSS Trojizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 3+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Three-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 4 4   nalezených
Předchozí 1 Další

Byt 3+1, Piaristická, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Pronájem, Nitra - Piaristická - Piaristická
Pronájem Byt 3+1 73,15 m2 Nitra Detail 870,00 EUR/měsíc

Byt 3+1, Trieda Andreja Hlinku, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Pronájem, Nitra - Trieda Andreja Hlinku - Trieda Andreja Hlinku
Pronájem Byt 3+1 82,7 m2 Nitra Detail 750,00 EUR/měsíc

Byt 3+1, Rázusova, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Pronájem, Nitra - Rázusova - Rázusova
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu nový 3 pokojový byt v Nitře, novostavba "Noemis", Rázusova ulice. Byt se nachází v novostavbě bytového domu na 1. patře. Jeho výměra je 68 m2 + balkon 14 m2 a sklep 4 m2. K bytu patří dvě venkovní parkovací místa. Dispoziční řešení: vstupní chodba, obývák spojený s kuchyní, samostatná ložnice, druhá ložnice, koupelna se sprchou a...
Pronájem Byt 3+1 68 m2 Nitra Detail 850,00 EUR/měsíc

Byt 3+1, Podzámska, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Pronájem, Nitra - Podzámska - Podzámska
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu 3 + kk s terasou přímo pod hradem, lokalita Centrum, Podzámska ulice. Byt se nachází na 2. patře v novostavbě. Obytní plocha bytu je 98 m2 + terasa 21 m2. Dispoziční řešení: Vstupní chodba, 2 ložnice, koupelna s vanou, toaleta, obývací pokoj propojená s kuchyňskou částí, terasa o výměře 21 m2. Byt je kompletně zařízený včetně...
Pronájem Byt 3+1 98 m2 Nitra Detail 900,00 EUR/měsíc
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.