RSS Trojizbový byt na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Byt 3+1 na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Three-bedroom apartment na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-zimmer-wohnung na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. 3-szob. lakás na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieByty na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Byty na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nalezených
Předchozí 1 Další

Byt 3+1, Podzámska, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Pronájem, Nitra - Podzámska - Podzámska
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu 3 + kk s terasou přímo pod hradem, lokalita Centrum, Podzámska ulice. Byt se nachází na 2. patře v novostavbě. Obytní plocha bytu je 98 m2 + terasa 21 m2. Dispoziční řešení: Vstupní chodba, 2 ložnice, koupelna s vanou, toaleta, obývací pokoj propojená s kuchyňskou částí, terasa o výměře 21 m2. Byt je kompletně zařízený včetně...
Pronájem Byt 3+1 98 m2 Nitra Detail 900,00 EUR/měsíc (27 113,40 Sk/měsíc)

Byt 3+1, Mostná, pronájem, Nitra, Slovensko

Byt 3+1, Pronájem, Nitra - Mostná - Mostná
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu nových 3 pokojových bytú v Nitře, centrum, Mostná ulice. Byty se nacházejí na 3 podlažích. Orientované jsou na náměstí nebo na hrad. Výměra bytů je od 94 m2 do 117 m2. OD 1.8.2022 BUDE VOĽNÝ BYT NA 1. PATŘE ORIENTOVANÝ NA NÁMESTIE. K BYTU PATRIA DVE PARKOVACIE MIESTA V GARÁŽI. Dispozice bytů: Prostorná chodba, ložnice s koupelnou (v...
Pronájem Byt 3+1 117 m2 Nitra Detail 1 250,00 EUR/měsíc (37 657,50 Sk/měsíc)
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.