RSS Objekt pre obchod na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Objekt pro obchod na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Stores building na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Geschäftsobjekt na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Üzleti objektum na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieObjekty pro obchod a služby na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Objekty pro obchod a služby na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Pronájem Prostory pro obchod, Prostory pro obchod, Palárikova, Nitra,

Objekt pro obchod, Pronájem, Nitra - Palárikova - Palárikova
Pronájem Objekt pro obchod 145 m2 Nitra Detail 1 000,00 EUR/měsíc
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.