RSS Dom na predaj Lužianky  AMAXADES s.r.o. Rodinný dům na prodej Lužianky  AMAXADES s.r.o. Family house na sale Lužianky  AMAXADES s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Lužianky  AMAXADES s.r.o. Családi ház na eladás Lužianky  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieObjekty k bydlení a rekreaci na prodej Lužianky najdete na portálu AReality.sk v sekci Objekty k bydlení a rekreaci na prodej Lužianky. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

Prodej Rodinný dům, Rodinný dům, Nitra, Slovensko

Rodinný dům, Prodej, Lužianky
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji dispozičně promyšlený 5 pokojový rodinný dům s garáží a krytou terasou v nově vznikající lokalitě u golfového hřiště RED OAK Nitra - Lužánky, Jahodová ulice. Dům je ve výstavbě a bude dohotoven do stádia "HOLODOM" = vnitřní sádrové omítky, bílý stříkaný nátěr, osazená elektroinstalace, zateplení, fasádní barva. Dům stojí na pozemku o...
Prodej Rodinný dům 159,65 m2 Lužianky Detail 299 000,00 EUR
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.