RSS Dom na prenájom Nitra  AMAXADES s.r.o. Rodinný dům na pronájem Nitra  AMAXADES s.r.o. Family house na lease Nitra  AMAXADES s.r.o. Einfamilienhaus na vermietung (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Családi ház na bérlet Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieObjekty k bydlení a rekreaci na pronájem Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Objekty k bydlení a rekreaci na pronájem Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nalezených
Předchozí 1 Další

PRONÁJEM - Rodinný dúm Nitra, Zobor

Rodinný dům, Pronájem, Nitra - Kláštorská - Kláštorská
Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k pronájmu velmi pěkný 6 pokojový rodinný dům v Nitře, lokalita Zobor. Dům stojí na pozemku o výměře 895 m2. Užitná plocha domu je ca. 260 m2. Dům je dvoupodlažní s následující dispozicí: Přízemí tvoří vstupní předsíň, obývací pokoj s krbem, terasou a zimní zahradou, kuchyň, prostorná ložnice, koupelna se sprchovým koutem a WC. Na patře jsou 4...
Pronájem Rodinný dům 260 m2 Nitra Detail 1 500,00 EUR/měsíc
Předchozí 1 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.