RSS Stavebný pozemok na predaj Nitra  AMAXADES s.r.o. Komerční zóna na prodej Nitra  AMAXADES s.r.o. Commercial zone na sale Nitra  AMAXADES s.r.o. Kommerzielle zone na verkauf (angebot) Nitra  AMAXADES s.r.o. Kereskedelmi zóna na eladás Nitra  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieStavební pozemky na prodej Nitra najdete na portálu AReality.sk v sekci Stavební pozemky na prodej Nitra. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Nebyly nalezeny žádné záznamy

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.