RSS Dom na predaj Hrvatska  AMAXADES s.r.o. Rodinný dům na prodej Hrvatska  AMAXADES s.r.o. Family house na sale Hrvatska  AMAXADES s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Hrvatska  AMAXADES s.r.o. Családi ház na eladás Hrvatska  AMAXADES s.r.o.

Nabídku našich nemovitostí z kategorieObjekty k bydlení a rekreaci na prodej Hrvatska najdete na portálu AReality.sk v sekci Objekty k bydlení a rekreaci na prodej Hrvatska. Službu Moja Realitka přináší AReality.sk - největší nabídka nemovitostí na Slovensku.

Nabídka realit

Stát
Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Seřadit podle
Fulltext  
 
 
 
Zobrazené záznamy 31 - 32 32   nalezených
Předchozí 1 2 3 4 Další

CHORVATSKO - Apartmánový dúm - Penzion - PAG, Stara Novalja

Rodinný dům, Prodej, kraj Hrvatska
RB23-786 Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji apartmánový dům, resp. penzion stojící v 1. řadě od moře, nacházející se na ostrově Pag, v části Stara Novalja. Dům stojí na pozemku o výměře 1192 m2. Na pozemku jsou dvě stavby. V menším domě je v přízemí garáž a 2-pokojový byt (s jednou ložnicí). Na patře se nachází 4-pokojový byt se třemi ložnicemi a velkým obývacím pokojem....
Prodej Rodinný dům 1 m2 Detail 1 500 000,00 EUR

CHORVATSKO - Dom pri moři - Brgulje, ostov Molat

Rodinný dům, Prodej, kraj Hrvatska
RB23-2040 Realitní kancelář AMAXADES REALITY nabízí k prodeji rodinný dům nacházející se přímo u moře v krásném klidném prostředí ostova MOLAT, ve vesničce Brgulje. Dům stojí na pozemku o výměře 450 m2. Zastavěná plocha domu je 128 m2. Dispoziční řešení: V přízemí se nachází garáž, kuchyň, dvě ložnice, koupelna a komora. Na patře jsou tři ložnice, koupelna, WC, kuchyň s obývacím pokojem...
Prodej Rodinný dům 1 m2 Detail 400 000,00 EUR
Předchozí 1 2 3 4 Další

Na veľkosti realitnej kancelárie nezáleží, tie menšie sú často lepšie a odbornejšie

Dobrý realitný maklér by vám mal vždy vedieť poradiť, mal by vedieť o ponúkanej nehnuteľnosti čo najviac a upozorniť vás na prípadné problémy. Nemusí totižto vždy platiť, že veľká realitka je lepšia – jej makléri sú často neskúsení a tlačení k vysokým výkonom. Budú preto tlačiť aj na vás. Dobrý maklér môže byť aj z malej realitky - už preto, že si buduje svoje vlastné meno a v oveľa väčšej miere mu záleži na spokojnosti svojich klientov, pretože od ních očakáva odporúčania pre rozširovanie svojej klientely.